aug. 12., Sze | Ápoló Klub

Summer Snow Party ✪ Best of DJ ROLEZ

A regisztráció le van zárva
Summer Snow Party ✪ Best of DJ ROLEZ

Kapunyitás

2020. aug. 12. 22:00 – 2020. aug. 13. 4:00
Ápoló Klub, Kecskemét, 6000 Hungary

Leírás

2020.08.12. // SZERDA // Kecskemét // ÁPOLÓ KLUB // Summer Snow HÓPARTY ❄ Végre egy szerdai nap a nyár folyamán, amikor van program és nem kell #otthonmaradni!🎑😱 .. első lendülettel érkezik az Ápoló Klub helyszínére Hóparty rendezvényünk - itt tényleg esni fog a #hó! ❄️👑👀 A havazásról hógépek gondoskodnak, a forró és ropogós hangulatról pedig ⛄ DJ ROLEZ Best of 2000-2012 #allnightlong 🎟️Tickets🎟️ ELŐVÉTELES NORMÁL - 1500 HUF 🤫💎 Elővételes jegyeinket keressétek promótereinknél: ❤️ 💥Promoters💥 ▶️ Zóra Mizsei - https://www.facebook.com/zora.mizsei8 ▶️ Veronika Balog - https://www.facebook.com/veronika.balog.1 ▶️ Zita Mizsei - https://www.facebook.com/zita.mizsei ▶️ Brenda Zubek - https://www.facebook.com/zubek.brenda ▶️ Blanka Rédei - https://www.facebook.com/blanka.redei ▶️ Dávid Petreczki - https://www.facebook.com/david.petreczki ▶️ Dorina Kis - https://www.facebook.com/dorina.kis.716 ▶️ Gabriella Molnár - https://www.facebook.com/GabiMinnie ▶️ Kármen Horváth - https://www.facebook.com/karmen.horvath.587 ▶️ Izabella Bálint - https://www.facebook.com/izabella.balint2003 ▶️ Balog Kitti - https://www.facebook.com/kitti.balog.1848 ▶️ Kovács Amanda - https://www.facebook.com/amanda.kovacs.146 ▶️ Dorina Hegedűs - https://www.facebook.com/dorina.hegedus.9 ▶️ Gitta Gálfi - https://www.facebook.com/gitta.galfi6 ▶️ Tormási Csilla - https://www.facebook.com/csilla.tormasi ▶️ Mészáros Viktória - https://www.facebook.com/viktoria.meszaros.98892 ▶️ Vermes Janka - https://www.facebook.com/janka.vermes ▶️ Fanni Tősi - https://www.facebook.com/fanni.tosi ▶️ Glória Bricchi - https://www.facebook.com/gloria.bricchi.1 ▶️ Lili Gyurász - https://www.facebook.com/lili.gyurasz ▶️ Melani Tihany - https://www.facebook.com/melani.tihany.7 ▶️ Niké Barta - https://www.facebook.com/nike.barta.3 ▶️ Szonja Balogh - https://www.facebook.com/szonja.balogh.50 ▶️ Vivien Bodor - https://www.facebook.com/vivien.bodor.13 ▶️ Hanna Fücsök - https://www.facebook.com/profile.php?id=100007374737316 ▶️ Dóri Halász - https://www.facebook.com/profile.php?id=100000070752536 A jelenlegi kormánydöntés alapján, az egyidőben a rendezvényen tartózkodhatók maximális létszáma 500 FŐ! #savethedate #érkezzidőben #ajánljukazELŐVÉTELESJEGYEThttps://www.facebook.com/heroesnightkecskemet/ ⬅ ➟ HeroesNight 2020 ⬅

Jegyek
Price
Menny.
Összesen
  • Elővételes jegy
    Ft1,500
    Ft1,500
    0
    Ft0
ÖsszesenFt0