aug. 07., P | Ápoló Klub

RetroBermuda: Desperado + Retro Disco

A regisztráció le van zárva
RetroBermuda: Desperado + Retro Disco

Kapunyitás

2020. aug. 07. 22:01 – 2020. aug. 08. 4:01
Ápoló Klub, Kecskemét, 6000 Hungary

Leírás

Kecskeméten második alkalommal: RetroBermuda!🔜 Köszönjük, hogy olyan sokan eljöttetek az első, Groovehouse rendezvényünkre! Hatalmas buli volt! 🍕😍✌ ITT A FOLYTATÁS: Tarts velünk most is és pörgessük tovább a nyarat együtt a DESPERADO-val, a város #legjobb helyszínén!💃 A koncert után természetesen a megszokott módon, #hajnalig tartó Retro Discoval kedveskedünk vendégeinknek!✌️ ➜ TOVÁBBI FELLÉPŐK: • DJ Bogó Gábor /Retro & Populáris ➜ KAPUNYITÁS : 22:00! ➜ HELYSZÍN: Kecskemét #legújabb és #legmenőbb szabadtéri helyszíne - Ápoló Klub! ➜ JEGYÁRAK: • Elővételben - 2000 HUF • Helyszínen -  3000 HUF ➜ Elővételes jegyeinket keressétek promótereinknél: ❤️ 💥Promoters💥 ▶️ Zóra Mizsei - https://www.facebook.com/zora.mizsei8 ▶️ Veronika Balog - https://www.facebook.com/veronika.balog.1 ▶️ Zita Mizsei - https://www.facebook.com/zita.mizsei ▶️ Bakos Blanka - https://www.facebook.com/blanka.bakos.1 ▶️ Blanka Rédei - https://www.facebook.com/blanka.redei ▶️ Gitta Gálfi - https://www.facebook.com/gitta.galfi6 ▶️ Dóri Halász - https://www.facebook.com/profile.php?id=100000070752536 ▶️ Dávid Petreczki - https://www.facebook.com/david.petreczki ▶️ Dorina Kis - https://www.facebook.com/dorina.kis.716 ▶️ Kitti Veres - https://www.facebook.com/profile.php?id=100008322243565 ▶️ Bianka Fehér - https://www.facebook.com/profile.php?id=100009028941571&ref=br_rs ▶️ Gabriella Molnár - https://www.facebook.com/GabiMinnie ▶️ Izabella Bálint - https://www.facebook.com/izabella.balint2003 ▶️ Balog Kitti - https://www.facebook.com/kitti.balog.1848 ▶️ Dorina Hegedűs - https://www.facebook.com/dorina.hegedus.9 ▶️ Lugosi Rebeka - https://www.facebook.com/lugosi.rebeka ▶️ Melani Tihany - https://www.facebook.com/melani.tihany.7 ▶️ Rehák Larina - https://www.facebook.com/rehak.larina ▶️ Vivien Bodor - https://www.facebook.com/vivien.bodor.13 • ONLINE jegyértékesítés: https://tixa.hu/RetroBermuda20200807 A rendezvényre egyszerre maximum 500 főt tudunk beengedni a kormányrendelet miatt - FONTOS, hogy érkezzetek időben! Elővételes jegyek KORLÁTOZOTT SZÁMBAN! A beléptetés jogát a biztonsági szolgálat és a szervezők fenntartják! A kapuknál személyi igazolvány felmutatása kötelező! A rendezvényen DRESS és FACE controll LESZ / VAN / VOLT! (ezt komolyan vesszük!)

Jegyek
Price
Menny.
Összesen
  • Elfogyott
    Elővételes jegy
    Ft2,000
    Ft2,000
    0
    Ft0
Erre a rendezvényre minden jegy elkelt.