júl. 10., P | Ápoló Klub

HeroesNight: Bruno x Spacc -/ Ápoló Klub

A regisztráció le van zárva
HeroesNight: Bruno x Spacc -/ Ápoló Klub

Kapunyitás

2020. júl. 10. 22:01 – 2020. júl. 11. 2:01
Ápoló Klub, Kecskemét, 6000 Hungary

Leírás

#HalloHeroes 💎 2020.07.10 // PÉNTEK Kecskemét // ÁPOLÓ KLUB TROUBLE IN PARADISE // HeroesNight   Hatalmas lendülettek robban Kecskemét színterére Július 10-én #pénteken Bruno x Spacc párosa! Azt hallottunk a fiúktól, hogy mindent elsöprő lendülettel és #tűzforróságos hangulattal érkeznek #HOZZÁTOK..!🌴🎱 Bruno x Spacc: https://www.youtube.com/watch?v=_ksg5ryQNVE https://www.youtube.com/watch?v=L4-ECqUK-5I 🎟️TICKETS🎟️ Normál ELŐVÉTELES - 2000 HUF 😎💎 Normál HELYSZÍNI - 3000 HUF ❤️💎 A jelenlegi kormánydöntés alapján, az egyidőben a rendezvényen tartózkodhatók létszáma maximum 500 FŐ! #savethedate #ajánljukazELŐVÉTELESJEGYET Elővételes jegyeinket keressétek promótereinknél: ❤️ 💥Promoters💥 ▶️ Blanka Rédei - https://www.facebook.com/blanka.redei ▶️ Zóra Mizsei - https://www.facebook.com/zora.mizsei8 ▶️ Veronika Balog - https://www.facebook.com/veronika.balog.1 ▶️ Zita Mizsei - https://www.facebook.com/zita.mizsei ▶️ Brenda Zubek - https://www.facebook.com/zubek.brenda ▶️ Dávid Petreczki - https://www.facebook.com/david.petreczki ▶️ Dorina Kis - https://www.facebook.com/dorina.kis.716 ▶️ Kitti Veres - https://www.facebook.com/profile.php?id=100008322243565 ▶️ Bianka Fehér - https://www.facebook.com/profile.php?id=100009028941571&ref=br_rs ▶️ Gabriella Molnár - https://www.facebook.com/GabiMinnie ▶️ Kármen Horváth - https://www.facebook.com/karmen.horvath.587 ▶️ Hanna Fücsök - https://www.facebook.com/profile.php?id=100007374737316 ▶️ Izabella Bálint - https://www.facebook.com/izabella.balint2003 ▶️  Balog Kitti - https://www.facebook.com/kitti.balog.1848 ▶️ Dorina Hegedűs - https://www.facebook.com/dorina.hegedus.9 ▶️ Gitta Gálfi - https://www.facebook.com/gitta.galfi6 ▶️ Dóri Halász - https://www.facebook.com/profile.php?id=100000070752536 ▶️ Fanni Tősi - https://www.facebook.com/fanni.tosi ▶️ Glória Bricchi - https://www.facebook.com/gloria.bricchi.1 ▶️ Lili Gyurász - https://www.facebook.com/lili.gyurasz ▶️ Lugosi Rebeka - https://www.facebook.com/lugosi.rebeka ▶️ Melani Tihany - https://www.facebook.com/melani.tihany.7 ▶️ Niké Barta - https://www.facebook.com/nike.barta.3 ▶️ Rehák Larina - https://www.facebook.com/rehak.larina ▶️ Szonja Balogh - https://www.facebook.com/szonja.balogh.50 ▶️ Vivien Bodor - https://www.facebook.com/vivien.bodor.13 Online jegyértékesítés: *HAMAROSAN* A beléptetés jogát minden esetben a biztonsági szolgálat és a szervezők fenntartják! A beléptetőkapunál személyi igazolvány felmutatása kötelező! Korhatár: 16+ A rendezvényen DRESS és FACE control lesz! ➡ https://www.facebook.com/heroesnightkecskemet/ ⬅ ➟ https://www.instagram.com/heroesnight.official/ ⬅ ➟ HeroesNight 2020 ⬅ 💣💎

Jegyek
Ár
Menny.
Összesen
  • Elővételes jegy
    Ft2,000
    Ft2,000
    0
    Ft0
ÖsszesenFt0