aug. 20., Cs | Ápoló Klub

HeroesNight: AK26 x KHOALA / Ápoló Klub

A regisztráció le van zárva
HeroesNight: AK26 x KHOALA / Ápoló Klub

Kapunyitás

2020. aug. 20. 22:01 – 2020. aug. 21. 4:01
Ápoló Klub, Kecskemét, 6000 Hungary

Leírás

Nyári időszámítás szerint az évszak legszebb napján, azaz augusztus 20-án érkezik Hozzátok a #világhírnévnek örvendő #kutyáimalattapénzem sztááárpárosa, az AK26! 🤑☠️🦮 Koncertjük után száll le közénk Budapest város Liget klubjából a riddim stílus muzsikusa: KHOALA! 🎱 Egy dolgot garantálhatunk: energiából, hangerőből és ritmusból nem lesz hiány! 💥🎯 [ HEROES NIGHT 💎 ] [AK26 x KHOALA | 2020-08-20 ] A város legbombább helyszínén igazi #forróhangulat vár augusztus #legütősebb és #leglátványosabb kecskeméti megmozdulásán! ► AK26 #ÉLŐKONCERT! ► KHOALA DJ-session ► AFTER, TOVÁBBI DJ-k REGGELIG! ➳ Kapunyitás: 22:00 ➳ Záróra: 04:00 🎤 AK26 🔥 🎵 https://youtu.be/51WMz9DrbZc 🎵 https://youtu.be/OY1aD7CZWIo 💿 KHOALA 🔥 🎵 https://soundcloud.com/khoala4/midnight-tyranosaurus-brain-sludge-x-orgalorg-khoala-mashup 🎵 https://soundcloud.com/khoala4/chibs-merk-khoala-remix-special-free-download-at-500followers ▬▬▬ HELYSZÍN: ▬▬▬ ➜ Ápoló Klub -  Kecskemét - Olimpia utca 14. ▬▬▬ JEGYEK: ▬▬▬ Elővételes NORMÁL : 2000 HUF Helyszíni NORMÁL : 3000 HUF 💥ELŐVÉTELES JEGYEKÉRT KERESSÉTEK: ▶️ Zóra Mizsei - https://www.facebook.com/zora.mizsei8 ▶️ Veronika Balog - https://www.facebook.com/veronika.balog.1 ▶️ Zita Mizsei - https://www.facebook.com/zita.mizsei ▶️ Brenda Zubek - https://www.facebook.com/zubek.brenda ▶️ Blanka Rédei - https://www.facebook.com/blanka.redei ▶️ Dávid Petreczki - https://www.facebook.com/david.petreczki ▶️ Dorina Kis - https://www.facebook.com/dorina.kis.716 ▶️ Gabriella Molnár - https://www.facebook.com/GabiMinnie ▶️ Kármen Horváth - https://www.facebook.com/karmen.horvath.587 ▶️ Izabella Bálint - https://www.facebook.com/izabella.balint2003 ▶️ Balog Kitti - https://www.facebook.com/kitti.balog.1848 ▶️ Kovács Amanda - https://www.facebook.com/amanda.kovacs.146 ▶️ Dorina Hegedűs - https://www.facebook.com/dorina.hegedus.9 ▶️ Gitta Gálfi - https://www.facebook.com/gitta.galfi6 ▶️ Tormási Csilla - https://www.facebook.com/csilla.tormasi ▶️ Mészáros Viktória - https://www.facebook.com/viktoria.meszaros.98892 ▶️ Vermes Janka - https://www.facebook.com/janka.vermes ▶️ Fanni Tősi - https://www.facebook.com/fanni.tosi ▶️ Glória Bricchi - https://www.facebook.com/gloria.bricchi.1 ▶️ Lili Gyurász - https://www.facebook.com/lili.gyurasz ▶️ Melani Tihany - https://www.facebook.com/melani.tihany.7 ▶️ Niké Barta - https://www.facebook.com/nike.barta.3 ▶️ Szonja Balogh - https://www.facebook.com/szonja.balogh.50 ▶️ Vivien Bodor - https://www.facebook.com/vivien.bodor.13 ▶️ Hanna Fücsök - https://www.facebook.com/profile.php?id=100007374737316 ▶️ Dóri Halász - https://www.facebook.com/profile.php?id=100000070752536 A jelenlegi kormánydöntés alapján, az egyidőben a rendezvényen tartózkodhatók maximális létszáma 500 FŐ! A beléptetés jogát minden esetben a biztonsági szolgálat és a szervezők fenntartják! A rendezvényen DRESS és FACE control lesz! ➡ https://www.facebook.com/heroesnightkecskemet/ ⬅ ➟ https://www.instagram.com/heroesnight.official/ ⬅ ➟ HeroesNight 2020 ⬅

Jegyek
Price
Menny.
Összesen
  • Elővételes jegy
    Ft2,000
    Ft2,000
    0
    Ft0
ÖsszesenFt0